-10%

Krax 15 Kg Yavru Kedi Maması Tavuklu


KRAX Tavuklu Yavru Kedi Maması Yeme Garantili

179,00 199,00

Diş ve İskelet Sağlığı

İçeriğinde kalsiyum ve fosfor bulunduran Krax Kitten Kedi Maması sayesinde kedinizin dişleri ve kemikleri daha güçlü olur. Bu sayede daha rahat bir şekilde mamasını yer ve yetişkinlik döneminde daha güçlü olur.

Deri ve Tüy Sağlığı

Krax Kitten Kedi Maması formülünde omega 3 ve omega 6 yağ asitleri içerdiğinden kedinizin daha sağlıklı bir deriye ve tüye sahip olmasını sağlar. Bu sayede kediniz sadece karnını doyurmaz farklı ihtiyaçlarını da giderir.

Tüm Irklara Uygun

Krax Kitten Kedi Maması tüm ırktan kedilere uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sayede kediniz küçük, orta veya büyük ırksa bu mamayı güvenle tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kediniz sütten kesildikten sonra 1 yaşına kadar bu mamayı kullanabilirsiniz.

Besleyici ve Doyurucu

Kedinizin günlük besin ihtiyacını tamamen karşılayabilmesi için Krax Kitten Kedi Maması besleyici ve ideal bir formüle sahiptir. Bu sayede kediniz hem karnını doyurur hem de aşırı kilo almaz ve daha sağlıklı olur.

Kalp ve Göz Sağlığı

Kedinizin daha sağlıklı bir kalp ve damar sistemine sahip olmasını istiyorsanız Krax Kitten Kedi Maması ideal mamadır. Aynı zamanda gözler için de etkili olan bu mama içeriğinde Taurin maddesi bulundurur.

Kaliteli Protein

Proteinini gerçek ve taze tavuk lezzetinden alan Krax Kitten Kedi Maması sayesinde kediniz oldukça kaliteli bir şekilde protein ihtiyacını giderir. Aynı zamanda eşsiz tavuk lezzetine karşı koyamaz ve mamasını iştahla yer.

Kategoriler:
Ağırlık15 kg

Toplam 0 yorum

0.0 puan
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “Krax 15 Kg Yavru Kedi Maması Tavuklu”

Henüz yorum yapılmadı.